Новий продукт від українського виробника для вейперів, змучених акцизом. На відміну від багатокомпонентних наборів складається з двох частин. У флаконі об'ємом 10 мл знаходиться суміш пропіленгліколю і ароматизатора, а в меншому за ємністю гліцерин з сольовим нікотином. Заповнивши вільне місце у великому флаконі вмістом меншого ви отримаєте 10 мл сольової рідини 5% концентрації (50 мг/мл).
Не забудьте збовтати суміш, що вийшла, і дати відстоятися до зникнення бульбашок!
Відповісти Відгуків немає
Щоб написати відгук потрібно Зареєструватись.