Той самий лимонад, тільки з полуницею - ні, не з тією з йогурту, а справжньою, соковитою, садовою. Уяви, лимонний сік, щедро розведений холодною водою, з додаванням льоду та розчавленої полуниці. Баланс солодкого й кислого вловлений точно: не нудко, не прісно - якраз для тих, хто хоче легкий, літній, але багатогранний смак у кожній затяжці.
У флаконі - 30 мл аромаконцентрату, з якого ти сам створюєш рідину під себе. Додаєш 20 мл основи з улюбленим співвідношенням VG/PG (для більшої пари - 70/30), кидаєш нікобустер (1 шт. дає міцність 3 мг/мл) - і ретельно перемішуєш. Дай смаку настоятись хоча б кілька годин - так він відкриється повністю, як добрий лимонад після холодильника. Jam Monster Lemonade.
Полуниця + лимон = літо в кожній краплі.
Відповісти Відгуків немає
Щоб написати відгук потрібно Зареєструватись.