VOOPOO Argus G3 Mini — це компактна і легка подсистема, яка впевнено справляється із завданнями більш «дорослих». пристроїв. Важить лише 40,85 г, але всередині — акумулятор на 1350 мАг та потужність до 30 Вт. Все це — в елегантному корпусі формату стику, який зручно лежить у руці та легко поміщається в кишеню.
Argus G3 Mini оснащений вбудованим акумулятором на 1350 мАг, чого вистачає на цілий день активного паріння. Заряджається пристрій через USB-порт Type-C (1А), розташований збоку. Кнопок немає — все максимально просто: зробив затягування — под активувався сам. Також збоку розміщено індикатор затягування, який підкаже, що пристрій працює.

VOOPOO Argus G3 Mini доступний у 9 стильних кольорах: Sky Blue, Grass Green, Midnight Black, Space Gray, Moonlight Silver, Scarlet Red, Rose Gold, Lilac Purple, Hot Pink. Кожен знайде відтінок під свій настрій чи стиль!
В комплект входить картридж VOOPOO Argus Top Fill V2 на 0.7 Ом та об'ємом 3 мл — оптимально для насиченого смаку та середньої тяжкості.
Підтримує також картриджі з опором:
Всі картриджі термостійкі — витримують до 260°C, а це на 73% вище, ніж у стандартних. Завдяки цьому один картридж може впоратися до 100 мл рідини — майже втричі довше, ніж звичайно.
Заправка — бічна, під силіконовою заглушкою: швидко, чисто та зручно.
Також можна використовувати картридж Argus Pod Empty, сумісний із змінними випарниками серії ITO — це відкриває ще більше смаків та варіантів тяг.
Важливо! Пункти 5 і 6 потрібно робити лише при першому заправленні нового картриджа.


VOOPOO Argus G3 Mini — відмінне рішення для тих, хто цінує зручність, автономність та стильний дизайн в одному пристрої. Підходить як новачкам, так і досвідченим вейперам.
Відповісти Відгуків немає
Щоб написати відгук потрібно Зареєструватись.